Karherop napisał(a):

|
I znając życie zrobiliśmy im zawodnika. Kto by nie wziął Silvy pewnie będzie pokazywał więcej niż u nas.
|
Po czym tak kolega sądzi? czy raptem zacznie biegać, myśleć, rozglądać się? Życzę Mu jak najlepiej ale poziomu średniaka nie przeskoczy.