Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15026
Stary 21.07.2021, 19:00
Czytam to co niektórzy piszą i oczom nie wierzę !
Trzeba być albo naiwnym albo mieć w sobie dużo złej woli aby winę za tzw"sprawę Buksy" zwalać na Trio.
Jedyny zarzut jaki można postawić to naiwność Kuby że za dobrą monetę wziął zapewnienia Buksów że "na pewno" podpiszą nowy kontrakt. Jeśli w to uwierzył to , po złamaniu słowa , słusznie się oburzył i nie podanie ręki było jak najbardziej zachowaniem honorowym. Co nie zmienia faktu że był naiwny . Albo za wszelką cenę chciał ratować sytuację nie do uratowania.
Tak , sytuacja była nie do uratowania bo Buksy chciały przytulić KUPĘ PINIĘDZY !
Ta KUPA PINIĘDZY czyli zapłata za podpis na kontrakcie jest tym większa im mniej kasy trzeba dać klubowi od którego kupuje się zawodnika . Najwięcej PINIĘDZY jest wtedy kiedy klubowi nie trzeba płacić NIC !!!!
I dlatego wszystko podziało się tak jak się podziało!!!!
Moim zdaniem od dawna takie było założenie Buksów a potwierdzeniem tego było fiasko rozmów prowadzonych przez Prezesa Piotra. Potem , jak na menadżera wzięli sobie tego słynnego Żydka ,wszystko zmierzało do ustalonego celu. Buksy robili taktyczne umizgi aby zabezpieczyć sobie żeby Łoleczek nie trafi do klubu kokosa . Stąd te obietnice . Oczywiście , brali pod uwagę dwa ryzyka. Pierwsze , że wyda to się w styczniu 2021 ( ale i tak uratowali pół roku ). A drugie to ryzyko procesowe że Wisła zacznie dochodzić swoich praw z ustnej umowy. Dlatego teraz , "wspaniałomyślnie " zwracają kaskę aby być "czystymi i szlachetnymi".
I jeszcze "piarowo" starają się przez usłużnego dziennikarzynę pokazać jacy to oni są honorowi.
Podsumowując - ich jedynym motorem działania była kasa ( z drugiej strony - czemu się tu dziwić) a cała argumentacja w wywiadzie jest totalnie żenująca , mącąca i z gruntu fałszywa.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując