|
Spoko. Trio robi dużo dobrego ale też czasami jest mało profesjonalne i robi wielkie babole. Buksa to chyba taka nasza największa piłkarska/juniorska porażka. Nie kojarzę, żeby jakiś junior odchodził w większym syfie i żeby ten cyrk tak rósł i się przedłużał. Wiadomo, że Buksy dołożyli do tego swoje pięć groszy, niemniej wyszło też śmiesznie ze strony naszego klubu.
Zwalnianie trenera chyba też najbardziej spektakularne... Tzn ta jazda po Hyballi w mediach i szczypanie się z nim. To nawet za sharksów jak im trener nie pasował to tworzyli jakieś bajki, że odchodzi z powodu X czy Y i nara, nawet do czasu te syfy nie wypływały na światło dzienne.
No ale to taki podstawowy bląd w świecie piłki, uczenie się czegoś gdzie nie ma schematów i rządzenie emocjami w prowadzeniu klubu. Niejeden się zdziwił, że chciał dobrze a wyszedł na głupka/wroga publicznego.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|