sevenheaven napisał(a):

Ja jednak wolałbym mieć drużynę rezerw, gdzie zawodnicy po kontuzji, albo nie mieszczący się w składzie też mogliby się ogrywać..
|
Przecież ostatnie przepisy że stycznia 2021 już dawno ograniczyły takie możliwości.
Np
Zawodnik nie może występować w rezerwach jeśli rozegra w sezonie 3 spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej (dotyczy zawodników po 23 roku życia.).
Jest tam kilka innych wzmianek, ale nie będę tu wklejał całego regulaminu
Moge się mylić, ale gdzieś czytałem że ten przepis również Sobolowi zabronił gry w rezerwach ale to trzeba zweryfikować.