Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15019
Stary 21.07.2021, 11:29
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Ta bajeczka o niepuszczaniu do juniorów, którą Buksa sprzedał matołkom z Weszło fajnie brzmi do czasu kiedy powie się sprawdzam. A jak sprawdzi się mecze CLJ jeden po drugim to wychodzi, że Buksa mógł zagrać dodatkowo jedynie w 2 spotkaniach CLJ (w dodatku wyjazdowych), a i tak nie wiadomo do końca czy był dostępny, nie miał jakiegoś drobnego urazu, wirusa, etc. A co najważniejsze te mecze były już po tym jak media poinformowały o związaniu się Buksy z Pinim Zahavim, co wskazuje na to że decyzja o ewakuacji z Wisły zapadła już wcześniej.

No to lecimy, na czerwono te mecze CLJ co nie mógł grać, na zielono te co w teorii mógł:

8/15/20 Pogoń
- nie mógł grać, kompromituje w tym czasie Wisłę, grając od 1 minuty w meczu z KSZO

8/22/20 SMS - nie mógł grać, bo za 2 dni wychodzi w 1 składzie na Jagiellonię

8/30/20 Lechia (wyjazd) - dzień wcześniej gra mecz ligowy we Wrocławiu, musiał by sobie indywidualny transport do Gdańska organizować

9/5/20 Cracovia - jest na kadrze U-19

9/26/20 Śląsk - dzień wcześniej nie ma go w kadrze 1 zespołu na mecz ligowy, bo "był chory", koronawirus?

9/30/20 Jagiellonia - możliwe że nadal jest chory

10/3/20 Arka - jw.

10/11/20 Lech - jest na kadrze U-19

10/17/20 Korona - pojechał na kadrę U-19, skąd wrócił z kontuzją. W związku z czym nie wystąpił w meczu ze Stalą Mielec (18.10)

11/4/20 - media informują, że niedawno związał się z Pinim Zahavim.

11/4/20 Zagłębie (wyjazd) - teoretycznie mógł grać

11/7/20 Hutnik - dzień późnej gra w wyjazdowym meczu ligowym

11/14/20 Legia (wyjazd) - teoretycznie mógł grać

11/17/20 - człowiek Zahaviego informuje,że 2023 to mit i stare ustalenia nie obowiązują

11/21/20 Escola - tego samego dnia gra w meczu ligowym

12/6/20 SMS - "Potem znów był przez dwa mecze kontuzjowany"


Jak widać całe 2 mecze, w dodatku trener który go na te mecze nie puścił - Skowronek został zwolniony. Tak więc teoria "absurdalnego klinczu" forsowana przez matołków z Weszło to zwykła bajka.

Każdy następny trener by mu blokował grę w CLJ? Przecież to kwestia prostej komunikacji. Myślę, że tu problemem jest jak to powiedział Skowronek "zamknięty w sobie Aleksander", który sam nie wie czego chce.

No to tatuś zdecydował za niego i wybrał mu klub, który też nie ma rezerw, tak jak Wisła

NO i piękny szach mat. Jak masz twittera to podeślij tą rozpiskę tym nieudacznikom z meczyki.pl i z weszlo - czas zakończyć tę dyskusję
Odpowiedz cytując