zibi7 napisał(a):

Ta bajeczka o niepuszczaniu do juniorów, którą Buksa sprzedał matołkom z Weszło fajnie brzmi do czasu kiedy powie się sprawdzam. A jak sprawdzi się mecze CLJ jeden po drugim to wychodzi, że Buksa mógł zagrać dodatkowo jedynie w 2 spotkaniach CLJ (w dodatku wyjazdowych), a i tak nie wiadomo do końca czy był dostępny, nie miał jakiegoś drobnego urazu, wirusa, etc. A co najważniejsze te mecze były już po tym jak media poinformowały o związaniu się Buksy z Pinim Zahavim, co wskazuje na to że decyzja o ewakuacji z Wisły zapadła już wcześniej.
No to lecimy, na czerwono te mecze CLJ co nie mógł grać, na zielono te co w teorii mógł:
8/15/20 Pogoń - nie mógł grać, kompromituje w tym czasie Wisłę, grając od 1 minuty w meczu z KSZO
8/22/20 SMS - nie mógł grać, bo za 2 dni wychodzi w 1 składzie na Jagiellonię
8/30/20 Lechia (wyjazd) - dzień wcześniej gra mecz ligowy we Wrocławiu, musiał by sobie indywidualny transport do Gdańska organizować
9/5/20 Cracovia - jest na kadrze U-19
9/26/20 Śląsk - dzień wcześniej nie ma go w kadrze 1 zespołu na mecz ligowy, bo "był chory", koronawirus?
9/30/20 Jagiellonia - możliwe że nadal jest chory
10/3/20 Arka - jw.
10/11/20 Lech - jest na kadrze U-19
10/17/20 Korona - pojechał na kadrę U-19, skąd wrócił z kontuzją. W związku z czym nie wystąpił w meczu ze Stalą Mielec (18.10)
11/4/20 - media informują, że niedawno związał się z Pinim Zahavim.
11/4/20 Zagłębie (wyjazd) - teoretycznie mógł grać
11/7/20 Hutnik - dzień późnej gra w wyjazdowym meczu ligowym
11/14/20 Legia (wyjazd) - teoretycznie mógł grać
11/17/20 - człowiek Zahaviego informuje,że 2023 to mit i stare ustalenia nie obowiązują
11/21/20 Escola - tego samego dnia gra w meczu ligowym
12/6/20 SMS - "Potem znów był przez dwa mecze kontuzjowany"
Jak widać całe 2 mecze, w dodatku trener który go na te mecze nie puścił - Skowronek został zwolniony. Tak więc teoria "absurdalnego klinczu" forsowana przez matołków z Weszło to zwykła bajka.
Każdy następny trener by mu blokował grę w CLJ? Przecież to kwestia prostej komunikacji. Myślę, że tu problemem jest jak to powiedział Skowronek "zamknięty w sobie Aleksander", który sam nie wie czego chce.
No to tatuś zdecydował za niego i wybrał mu klub, który też nie ma rezerw, tak jak Wisła
|
NO i piękny szach mat. Jak masz twittera to podeślij tą rozpiskę tym nieudacznikom z meczyki.pl i z weszlo - czas zakończyć tę dyskusję