Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
7269
21.07.2021, 11:16
topamers
napisał(a):
Było brać Bilińskiego
U Nas 10 goli to by na luzie trafił
Gość znany z tego, że jak czasem (bardzo rzadko) znajdzie się we właściwym miejscu i czasie, to zwykle zrobi to co trzeba. A przez resztę czasu korzyść z jego obecności na boisku dla drużyny niebezpiecznie bliska jest zeru.
W dodatku ma już 33 lata.
Współwłaściciel, współsponsor
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss