|
Takim snapierem mógł być ten chorwat z 2 ligii co strzelił ponad 30 goli w zeszłym sezonie.. szkoda, że nie udało się go zakontraktować.. nie wiem czy odpuściliśmy, czy oferowaliśmy za mało przez tą kontuzję.. ale tyle goli w jeden sezon to nie jest przypadek i gość musiał mieć smykałkę do strzelania.. kogoś takiego brakuje właśnie
|