Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27332
Stary 21.07.2021, 10:40
Ja jednak wolałbym mieć drużynę rezerw, gdzie zawodnicy po kontuzji, albo nie mieszczący się w składzie też mogliby się ogrywać..

btw. czy nie uważacie, że sytuacja z Forbsem jest patologiczna ? zero informacji dla kibiców odnośnie najlepszego strzelca, rozumiem, że czekamy na jakieś wizy itp.. ale co jak Chińczyny się rozmyślą ? dlaczego ten facet nie trenuje ? cały okres przygotowawczy stracił.. kompletnie tego nie rozumiem, mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ?
Odpowiedz cytując