Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7266
Stary 21.07.2021, 10:39
Oczywiście że odejście Forbesa to potencjalne osłabienie, ale nie było innej opcji na sprzedaż zawodnika.
Opowiadanie że potrzebujemy super napastnika jest bez sensu - nie stać nas na takiego. Jak ktoś odpali to przypadkiem, jak Carlitos. Tugerman to był zawodnik za drogi dla nas i z olbrzymią wadą - brak zdrowia. Zatrudniliśmy go w akcie desperacji żeby ratować ligę.
Jesteśmy finansowo gdzie jesteśmy i trzeba mieć realne oczekiwania. Myślę że okolice środka tabeli i spokojne utrzymanie będzie celem na ten sezon.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując