|
Oczywiście że odejście Forbesa to potencjalne osłabienie, ale nie było innej opcji na sprzedaż zawodnika.
Opowiadanie że potrzebujemy super napastnika jest bez sensu - nie stać nas na takiego. Jak ktoś odpali to przypadkiem, jak Carlitos. Tugerman to był zawodnik za drogi dla nas i z olbrzymią wadą - brak zdrowia. Zatrudniliśmy go w akcie desperacji żeby ratować ligę.
Jesteśmy finansowo gdzie jesteśmy i trzeba mieć realne oczekiwania. Myślę że okolice środka tabeli i spokojne utrzymanie będzie celem na ten sezon.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|