|
No tak... dlatego nie ma sensu patrzenie ile jakiś napastnik strzelił wcześniej bramek w jakiejś innej lidze. Ekstraklasa rządzi się swoimi prawami.
Gdybyśmy patrzeli na osiągnięcia Brożka w Trabzonspor (całe 3 gole) nigdy nie bralibyśmy go pod uwagę, a on od 2013 strzelił dla Wisły 53 bramki.
Dlatego się powyzłośliwiałem pod uwagą o Klimencie, że tylko raz dobił do 10 bramek w sezonie.
To fakt, że może okazać się, że w Wiśle będzie bez gola, albo, że dobije do co najmniej 20 bramek.
Ekstraklasa jest dziwna
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|