Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7259
Stary 20.07.2021, 19:19
No tak... dlatego nie ma sensu patrzenie ile jakiś napastnik strzelił wcześniej bramek w jakiejś innej lidze. Ekstraklasa rządzi się swoimi prawami.
Gdybyśmy patrzeli na osiągnięcia Brożka w Trabzonspor (całe 3 gole) nigdy nie bralibyśmy go pod uwagę, a on od 2013 strzelił dla Wisły 53 bramki.
Dlatego się powyzłośliwiałem pod uwagą o Klimencie, że tylko raz dobił do 10 bramek w sezonie.

To fakt, że może okazać się, że w Wiśle będzie bez gola, albo, że dobije do co najmniej 20 bramek.

Ekstraklasa jest dziwna
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując