bódyń napisał(a):

Normalny wywiad. Facet przedstawil swoje zdanie.
WIdze, ze niektorzy wszedzie sie oszukuja spiskow i powiazan i platnych protekcji
Nawiasem mowiac link byl wklejony pare dni temu tutaj
|
biedny człowieku ile ty masz lat ?
to nie jest normalny wywiad , tylko produkcja na zamówienie , do tego nie trzeba być znawcą teorii spiskpwych , a po prostu wystarcza troche obycia z mediami
wskazówka:
usłużne suflowanie odpowiedzi w pytaniach