nie do końca się zgodzę chociaż miałem na początku podobne zdanie.. wyleczyło mnie z tego jednak medialny zachwut nad "rewelacyjną ASYSTĄ" w meczu sparingowym Genoui Buksy.. media piszą o bramkach poslkich zawodników za granicą, nie spotkałem się z artykułem poświęconym ASYŚCIE w meczu sparingowym

i to jeszcze nie jakieś rewelacyjnej, ot zwykłe kółeczko i wrzutka za obronę..