wolfy napisał(a):

|
Mamy kadrę jaką mamy, na razie nie szykował bym się na puchary. Wszelkie zachwyty nad tym jak jesteśmy mocniejsi też bym zostawił na później. Jak Kliment okaże się kołkiem możemy być de facto słabsi niż w poprzednim sezonie, bo bez napastnika.
|
Patrzac z jakim składem zaczynaliśmy poprzedni sezon (Frydrych doszedł bodaj od 5 kolejki, Forbes od 7) to sztuka byłoby mieć słabszy zespół.
Nie wiem na co nas realnie stać w tym sezonie, ale pamiętajmy z jakiego poziomu startujemy. Dwa sezony pod rząd 13 zespołu w esa.