Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87975
Stary 19.07.2021, 14:46
Wracając do dyskusji sprzed dwóch tygodni (nie chce mi się cytować) według mojej subiektywnej opinii przygodę Forbesa z nami oceniam na co najmniej dobrą. Owszem, nie strzelił kilku setek (jak większość napadziorów u nas), ale załądował kilka fajnych bramek i szkoda mi go w ujjj. Podobała mi się jego gra i walka. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony jak do nas przychodził, ale zmieniłem zdanie.

Odpowiedz cytując