Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7247
Stary 19.07.2021, 14:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mamy kadrę jaką mamy, na razie nie szykował bym się na puchary. Wszelkie zachwyty nad tym jak jesteśmy mocniejsi też bym zostawił na później. Jak Kliment okaże się kołkiem możemy być de facto słabsi niż w poprzednim sezonie, bo bez napastnika.
Dodałbym: i zapłaczecie za Forbsem, jakby nie było dobrym napastnikiem jak na nasze możliwości.

Odpowiedz cytując