wolfy napisał(a):

|
Mamy kadrę jaką mamy, na razie nie szykował bym się na puchary. Wszelkie zachwyty nad tym jak jesteśmy mocniejsi też bym zostawił na później. Jak Kliment okaże się kołkiem możemy być de facto słabsi niż w poprzednim sezonie, bo bez napastnika.
|
Napastnik to nie wszystko. Pytanie, co mają do zaoferowania inni ofensywni zawodnicy. I jak będzie grała cała drużyna. W każdym razie nawet Michał Kucharczyk potrafił strzelić tyle bramek co nasz Felicio

, wiec chyba jakoś go zastąpimy.