|
Kwestia podstawowa o co mamy grać w tym sezonie. Biorąc pod uwagę skromne środki które przeznaczyliśmy na transfery właściwie poza Biegański wszystkie uzupełnienia kadry to transfery bezgotówkowe. Podobnie uważam że walka o coś więcej niż 12-13 miejsce w lidze wymaga realnych wzmocnień jakościowych a nie sprowadzaniu zawodników na sztuki by ilość się zgadzała. Większość z tych gości góra po sezonie wywalimy tak jak to się dzieje u nas co roku. Ten hard reset to co najwyżej soft porno.
|