Cytat:
Jeszcze ten prawdziwek nam został do skomentowania:
https://sport.tvp.pl/54876321/klopot...ki-urzad-pracy
Ciekawe, co myślą sobie teraz ci kolesie, którzy tutaj dawali sobie uciąć rękę za trenera Hyballę, chcieli kamienować piłkarzy Wisły i pozbywać się z klubu Kmiecika, a na końcu odeszli z forum w imię prawdy.
|
To, że Hyballa jest inny było wiadomo od początku. Można nawet twierdzić, że jest pojebany i ma chamskie odzywki. Trochę się czasy zmieniły, ludzie, nawet w Polsce przestają miec kompleksy, chcą być szanowani, dlatego odzywki w tonie ŚP Wójcika już nie są mile widziane. Z drugiej strony chlop ma charakter jaki ma i tez trudno mu odmowić, że się myli. Bo ci wszyscy pilkarze swoimi wynikami, a raczej brakiem tych wynikow udowadniają, że w gruncie rzeczy nie myli się on w swojej ocenie, nawet jeśli ta jest chamska.
I niestety nasi pilkarze udowodnili już za Stolarczyka i Skowronka jaką mają wartość pilkarską, obawiam się, że teraz będzie podobnie, a za Hyballi pokazali, że potrafią grać tak żeby trenera W Y J E B A Ć z klubu. Nie pierwszy i nie ostatni raz taka historia się u nas przydazyła. Przegrywamy seryjnie, i za Skowronka i za Stolarczyka i za Hyballi. Także to pokazuje profesjonalizm i nastawienie tych pilkarzy.
Wyżej też piszecie o zarządzie. I te ich wypowiedzi i gesty też pokazują, że do takiej pajacerki im blisko. Chociażby cala ta sytuacja z Buksą czy obsmarowywaniem Hyballi w mediach były po prostu na żalosnym poziomie.