Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7227
Stary 18.07.2021, 14:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Prawy obronca i napastnik potrzebni na gwalt W sumie to tylko tyle zeby tym skladem powalczyc o gorna osemke. Z Gruszkowskimi, Szotami, Sadlokami, Urygami i bez napastnika (Klimenta, Zdybowicza, Sobola do napastnikow nie zaliczam) to sobie mozemy powalczyc o 12-13 miejsce i takie mniej wiecej miejsce daje nam na koniec sezonu.
Sorry ale co masz do Gruszkowskiego albo Szota? Obaj młodzi i prezentują całkiem przyzwoity poziom? Wolisz jakiegoś starego Czecha czy Słowaka w zamian?

Uryga jeszcze nie zagrał w meczu a ty już wiesz ze jest słaby? Jesteś jakąś wróżką?

Zgodzę się co do Sadloka i braku napastników...

Jak dla mnie fajnie rozgrywamy piłkę ale brakuje nam napastnika, który mógłby wykończyć akcję... Bez napastnika ciężko zawojować nawet eklape. Przy naszym stylu gry musimy liczyć się z głupimi bramkami, a szczególnie gdy postawimy np. na Biegańskiego w bramce.

Szkoda, że nie sprowadzimy sobie Bilińskiego do ataku. Może nie jest wirtuozem i ma już swoje lata... ale strzeli chociaż 10 bramek w lidze.
Odpowiedz cytując