wiesniak842 napisał(a):

Prawy obronca i napastnik potrzebni na gwalt W sumie to tylko tyle zeby tym skladem powalczyc o gorna osemke. Z Gruszkowskimi, Szotami, Sadlokami, Urygami i bez napastnika (Klimenta, Zdybowicza, Sobola do napastnikow nie zaliczam) to sobie mozemy powalczyc o 12-13 miejsce i takie mniej wiecej miejsce daje nam na koniec sezonu.
|
Sorry ale co masz do Gruszkowskiego albo Szota? Obaj młodzi i prezentują całkiem przyzwoity poziom? Wolisz jakiegoś starego Czecha czy Słowaka w zamian?
Uryga jeszcze nie zagrał w meczu a ty już wiesz ze jest słaby? Jesteś jakąś wróżką?
Zgodzę się co do Sadloka i braku napastników...
Jak dla mnie fajnie rozgrywamy piłkę ale brakuje nam napastnika, który mógłby wykończyć akcję... Bez napastnika ciężko zawojować nawet eklape. Przy naszym stylu gry musimy liczyć się z głupimi bramkami, a szczególnie gdy postawimy np. na Biegańskiego w bramce.
Szkoda, że nie sprowadzimy sobie Bilińskiego do ataku. Może nie jest wirtuozem i ma już swoje lata... ale strzeli chociaż 10 bramek w lidze.