Jagul napisał(a):

Wystarczy spojrzeć na Twittera Królewskiego. Ja rozumiem jakby takie coś wypisywał zwyczajny kibic. Ale na Boga my mówimy o współwłaścicielu klubu.
Naprawdę niech on dla dobra wszystkich usunie to konto, a jak już koniecznie chce iść z kimś w zwarcie to niech przynajmniej się ze trzy razy zastanowi co chce przekazać.
Takie akcje tylko wystawiają nas na pośmiewisko.
|
Popieram. Błazenada i tyle.