Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14996
Stary 18.07.2021, 12:20
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy spojrzeć na Twittera Królewskiego. Ja rozumiem jakby takie coś wypisywał zwyczajny kibic. Ale na Boga my mówimy o współwłaścicielu klubu.
Naprawdę niech on dla dobra wszystkich usunie to konto, a jak już koniecznie chce iść z kimś w zwarcie to niech przynajmniej się ze trzy razy zastanowi co chce przekazać.
Takie akcje tylko wystawiają nas na pośmiewisko.
Popieram. Błazenada i tyle.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując