|
Ondrasek byłby ok, ale lepszy ktoś młodszy, na dorobku. Zresztą już teraz jest dużo lepiej niż w zeszłym sezonie.
Po wczorajszym, bardziej razi słabe krycie pola w defensywie. Podbeskidzie jechało z nami momentami mimo że to nie były kontry... Mam nadzieję że trener szybko to wyeliminuje...
|