Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14995
Stary 18.07.2021, 07:42
Dokładnie niezależnie od tego czy ma rację czy nie to te przepychanki to jest nieprawdopodobnie żałosne.... I jako kibic Wisły jest mi mega wstyd za to.
Odpowiedz cytując