Merkury napisał(a):

|
Remis w naszym wykonaniu przy tej grze to szczyt możliwość. Gramy padake l.
|
Prawdę mówiąc powinniśmy strzelić jeszcze kilka bramek, ale nie o tym... Na razie trener poznaje piłkarzy, uczy się drużyny, próbuje różnych wariantów. To nie są wybory optymalne i nie mają być. Za moment nadejdzie czas podejmowania decyzji i wtedy przekonamy się kto wygrał rywalizację. I jak na tle silniejszych przeciwników wyglądają nasze możliwości. Oczywiście nie po jednym meczu.