serek.c2 napisał(a):

A to najpierw zapytajmy Olka, jak się zapatrywał na wypożyczenie do niższej ligi
|
Że tak powiem, brakowało mi pytania o to. Bo chyba jak większość młodych miał taka możliwość i kilka klubów z pocałowaniem ręki wzięłoby taki talent na minimum jedną rundę...