Jeszcze ten prawdziwek nam został do skomentowania:
https://sport.tvp.pl/54876321/klopot...ki-urzad-pracy
Ciekawe, co myślą sobie teraz ci kolesie, którzy tutaj dawali sobie uciąć rękę za trenera Hyballę, chcieli kamienować piłkarzy Wisły i pozbywać się z klubu Kmiecika, a na końcu odeszli z forum w imię prawdy.