Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14978
Stary 17.07.2021, 11:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Których to (poza Klemenzem) odpalił Hybala, za co był krytykowany m.in. przez Ciebie. No bo skoro jest Chuka na kontrakcie to trzeba korzystać z niego, a teraz najlepiej by było gdyby odwalił numer jak Wojtkowski w Jadze i zszedł z listy płac.

Hybala dwie rzeczy zrobił dobrze w Wiśle (poza utrzymaniem, które z tamtym szrotem pewne nie było, ale nie będę tego traktował jako sukces):
1) Wprost zademonstrował ile warte są transfery Wisły z ostatnich okienek i miał 100% racji (co pokazują ruchy klubu po jego odejściu - z odpalonych został już tylko Chuca). Być moźe taka terapia szokowa była konieczna żeby zatrudnić wreszcie DS i oczyścić kadrę.
2) Postawił na młodych bardzo mocno i systematycznie (co przełożyło się też na CLJ). Chyba nigdy nie mieliśmy tylu otrzaskanych z ekstraklasą juniorów - nie na zasadzie 15 minut w trzech meczach, jak u wcześniejszych trenerów.

Poza tym Hybala jest pewnie toksycznym czubkiem, ale śmieszy mnie to miotanie się od ściany do ściany i nie uznawanie że nawet mimo ostatecznej porażki były jakieś pozytywy.
Hyballa ich odpalił, ale sądzę że było to w porozumieniu z zarządem, ich wartość dla drużyny mówi sama za siebie.

Niemniej czepiasz się na siłę.
Nie ma.z nami ok 17 piłkarzy którzy brali udział w fatalnym sezonie 20/21. Czy to dużo czy mało niech każdy sobie sam odpowie.

Część z nich odeszła m.in. za fatalna postawę które przyczyniła się do naszych porażek, czy to jesienią czy na wiosnę.

Dalej stoję przy swoim że nie tylko trener zapłacił za porażki.
Zarząd też oddał część sportowa nowemu dyrektorowi, więc to też sporo mówi.

A co do wprowadzania młodzieży to przecież na jesień za Skowronka grał już regularnie Szot i Plewka. Na wiosnę wszedł Starzyński i pod koniec rundy Gruszkowski, który jednak grałby już wcześniej jakby nie kontuzje. A drogę do składu ułatwiła mu też kontuzja Szota.

Nie przedadzajmy z tym wprowadzaniem młodzieży przez Hyballe, bo wcale nie było jej aż tak wiele.
CLJ już na jesień była w tabeli CLJ więc nie wiem o jak wielkim przełożeniu mówisz.
Odpowiedz cytując