JudasPriest napisał(a):

|
Ponieważ wiele osób uznało, iż latem 2020 Buksa celowo obiecywał przedłużenie kontraktu w przyszłym roku, wyłudzając w ten sposób pensje 40k/miesięcznie. Skoro oddał te pieniądze, to widocznie nie miał na celu nas oskubać
|
Ale Ty jesteś dziecinny. Gdyby nie trafił lepszego kontraktu to by pewnie nie zwrócił, a w ten sposób zagwarantował sobie wtedy miejsce na ławce i minuty gry w ekstraklasie mimo słabej formy.
Teraz jak zmonetyzował swoją sławę wielkiego talentu to PR-owo opłacało mu się zwrócić ponad bańkę jaką z ojcem wyłudzili z klubu. Bohater

Zwyczajnie, wycofał się z tej żenady która ciążyłaby na nim do końca kariery (o ile jakąś będzie miał).
Brak rezerw to dobry argument z jego strony, powinien był iść na wypożyczenie do 1 ligi (bo jednak IMHO w ekstraklasie by nie pograł). Wisła popełniła błędy, Buksowie zachowali się żałośnie.