|
Trzeba ,trzeba was prostować.Może następnym razem zastanowisz się dwa razy zanim podobnego bzdeta napiszesz
Ta 2 to tez katastrofa, mniejsza większa ale katastrofa. Dokąd w klubie będzie przyzwolenie na bumelanctwo ( bez znaczenia czy Kuba gra czy nie) a bardziej czy mentalnie dorósł do roli w jakiej się znajduje. Inną kwestia jest, patrząc po ostatnich wydarzeniach jaki trener z papierami na trenowanie do nas przyjdzie? Żaden. W klubach które robią progres a budżety są mniejsze lub porównywalne jest jeden wspólny mianownik: nikt się z cipkami nie patyczkuje i albo pracują albo wypad. Patrząc na nas to jest ciągły regres. Szkoda bo jak tak dalej pójdzie to się w końcu s.......imy z tej ligi.
Dodam jakby komuś nie chciało się szukać że ta dwójka o której pisze ten dzban to Kuba i Brzęczek
Ostatnio edytowane przez krysztal : 17.07.2021 o godz. 00:17.
|