Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7214
Stary 16.07.2021, 20:28
W sumie tez jedyne co mnie martwi to atak.jedna pozycja a tak wazna,ze te obawy moga byc uzasadnione.

Co nam bedzie z akcji jak nie bedzie finalizacji.
Ile było pretensji ze Forbes nie wykorzystuje ,ze przez niego nie wygrywamy...rozumiem ze w klubie sprawdzono Klimenta i to jest pewniak na ktorego mozna stawiac ,i bedzie strzelał bramki.
Ale do sezonu podchodze optymistycznie,bo wyglada to duzo lepiej niz w tamtym,musimy w koncu wyniesc sie na srodek tabeli z tych cholernych padołów rozpaczy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.07.2021 o godz. 20:34.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując