|
W sumie tez jedyne co mnie martwi to atak.jedna pozycja a tak wazna,ze te obawy moga byc uzasadnione.
Co nam bedzie z akcji jak nie bedzie finalizacji.
Ile było pretensji ze Forbes nie wykorzystuje ,ze przez niego nie wygrywamy...rozumiem ze w klubie sprawdzono Klimenta i to jest pewniak na ktorego mozna stawiac ,i bedzie strzelał bramki.
Ale do sezonu podchodze optymistycznie,bo wyglada to duzo lepiej niz w tamtym,musimy w koncu wyniesc sie na srodek tabeli z tych cholernych padołów rozpaczy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.07.2021 o godz. 20:34.
|