Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7213
Stary 16.07.2021, 19:55
Zobaczymy jak wejdziemy w sezon. Martwi że od tak długiego nie możemy sprowadzić napastnika który od początku stałby się liderem w tej formacji. Trochę to przypomina ubiegłoroczne transfery napastników na ilość. To czy realnie się wzmocniliśmy będzie można ocenić po kilku kolejkach. Uważam że dalej brakuje liderów w drużynie z prawdziwego zdarzenia nie liczę tu Kuby bo raczej ten sezon będzie ostatnim w jego karierze.
Odpowiedz cytując