krysztal napisał(a):

|
Tak właśnie myślałem .Trzeba was niestety prostować raz na jakiś czas jak próbujecie(Hyballiści)podkoloryzować czyjeś wypowiedzi byle tylko uspokoić swoje obite sumienie
|
Wyprostować to sobie możesz swojego małego. Tak tak rozumiem „ bo zupa była za słona „ Niestety dla twojego ego nie jestem żadnym Hybalista. wkurza mnie natomiast podejście kopaczy do swoich obowiązków i ich olewactwo. Jeżeli tego nie widzisz to śnij dalej. Liczę na to ze nowy trener nie będzie odpuszczał a zawodnicy bedą grali na tyle na ile potrafią. Chyba nie wymagam cudów
