Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14967
Stary 16.07.2021, 16:21
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tak właśnie myślałem .Trzeba was niestety prostować raz na jakiś czas jak próbujecie(Hyballiści)podkoloryzować czyjeś wypowiedzi byle tylko uspokoić swoje obite sumienie
Wyprostować to sobie możesz swojego małego. Tak tak rozumiem „ bo zupa była za słona „ Niestety dla twojego ego nie jestem żadnym Hybalista. wkurza mnie natomiast podejście kopaczy do swoich obowiązków i ich olewactwo. Jeżeli tego nie widzisz to śnij dalej. Liczę na to ze nowy trener nie będzie odpuszczał a zawodnicy bedą grali na tyle na ile potrafią. Chyba nie wymagam cudów
Odpowiedz cytując