seba_109 napisał(a):

|
Jeżeli wrócił temat Hyballi to ja osobiście uważam, że nie był to zły trener Dlatego że widać jak młodzi zrobili u niego znaczny postęp: Starzyński,Gruszkowski,Plewka. Mam wrażenie, że to wyglądała to coś na zasadzie; młodzi ambitni to co im kazano robili bez żadnych problemów, a zawodnicy typu Sadlok pozbawionych już ambicji piłkarskich cały czas wszystko przeszkadzało. Jak czytałem w obecnym klubie to samo "wiekowi" zawodnicy mają głównie z nim problem
|
I to jest właśnie to o czym mówię.Powielanie jakichś mitów na temat pracy Hyballi.
Wróć sobie trzy strony tego tematu i tam bodaj Hermond wyjaśnił jak wyglądała sytuacja z młodymi.
Jeśli zaś chodzi o Duński klub to na tyle na ile przetłumaczył to translator problem z Niemcem zgłaszają wszyscy zawodnicy.
Ekstra Bladet har over de seneste to uger hørt om konflikten med Peter Hyballa fra alle dele af truppen. Stamspillere, marginalspillere, unge, erfarne og Ìldre.