Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14966
Stary 16.07.2021, 08:42
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli wrócił temat Hyballi to ja osobiście uważam, że nie był to zły trener Dlatego że widać jak młodzi zrobili u niego znaczny postęp: Starzyński,Gruszkowski,Plewka. Mam wrażenie, że to wyglądała to coś na zasadzie; młodzi ambitni to co im kazano robili bez żadnych problemów, a zawodnicy typu Sadlok pozbawionych już ambicji piłkarskich cały czas wszystko przeszkadzało. Jak czytałem w obecnym klubie to samo "wiekowi" zawodnicy mają głównie z nim problem
I to jest właśnie to o czym mówię.Powielanie jakichś mitów na temat pracy Hyballi.
Wróć sobie trzy strony tego tematu i tam bodaj Hermond wyjaśnił jak wyglądała sytuacja z młodymi.
Jeśli zaś chodzi o Duński klub to na tyle na ile przetłumaczył to translator problem z Niemcem zgłaszają wszyscy zawodnicy.


Ekstra Bladet har over de seneste to uger hørt om konflikten med Peter Hyballa fra alle dele af truppen. Stamspillere, marginalspillere, unge, erfarne og Ìldre.
Odpowiedz cytując