Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14964
Stary 16.07.2021, 08:25
Jeżeli wrócił temat Hyballi to ja osobiście uważam, że nie był to zły trener Dlatego że widać jak młodzi zrobili u niego znaczny postęp: Starzyński,Gruszkowski,Plewka. Mam wrażenie, że to wyglądała to coś na zasadzie; młodzi ambitni to co im kazano robili bez żadnych problemów, a zawodnicy typu Sadlok pozbawionych już ambicji piłkarskich cały czas wszystko przeszkadzało. Jak czytałem w obecnym klubie to samo "wiekowi" zawodnicy mają głównie z nim problem
Odpowiedz cytując