krysztal napisał(a):

|
Tak właśnie myślałem .Trzeba was niestety prostować raz na jakiś czas jak próbujecie(Hyballiści)podkoloryzować czyjeś wypowiedzi byle tylko uspokoić swoje obite sumienie
|
A na drzewach zamiast liści, będą wisieć Hyballiści!
Tylko Polska Zjednoczona Partia Gulownicza!
Naprawdę zaczynam się zastanawiać czy groźniejsi dla społeczeństwa są zwolennicy "sympatycznego" Niemca, czy Ci którzy w każdym wpisie szukają jego zwolenników.