krysztal napisał(a):

|
Zacytuj wypowiedż Boguskiego gdzie mówi że Silva jest lepszy od Messiego.Jedyne co się zgadza w twoim poście to to że "Niemiec wszystko s.......ił"
|
Zapomniałeś jak Boguś mówił ze Silva jest najlepszy na treningu ? Z Messim to była ironia. Trochę luzu bo widać ze i Ty i Drozd macie tak gumki napięte ze zaraz wam strzela oby nie po jajeczku
