Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7200
Stary 15.07.2021, 14:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trudno żebyśmy nie tracili jaka cała obrona była rozwalona w sparingach.

Uryga - 0 minut w sparingach dalej się leczy
Sadlok 45 min
Mehremic 0 minut
Frydrych - gral glownie na nie swojej pozycji. (Lewy zamiast prawy stoper)
Drugie połowy to była najczęściej gra juniorów na środku obrony
Hanousek dopiero dołączył na ostatni sparing
Jako podstawowy obrońca grał Szota - którego lekko mówiąc nie jestem fanem.
Matko boska jaki ty jesteś głupiutki, od kilku sezonów jesteśmy w czołówce zespołów tracących najwięcej bramek w ekstraklasie. Mamy słabych zawodników, ci którzy dołączyli do nas teraz do formacji defensywnej nie są jakościowo zdecydowanie lepsi od obrońców grających u nas ostatnio.
Odpowiedz cytując