kacpaw91 napisał(a):

|
Kiedyś wróci jako asystent trenera : )
|
W 1 drużynie bym go nie widział, ale na bank ma już zapewnienie że w wislackiej akademii czekają na niego najmłodsze roczniki. Takich ludzi jak on to powinno być w akademii na pęczki. Fajnie że ostatnio dołączył Paweł Strąk.
Ewentualnie po reaktywacji rezerw w IV lidze Boguski powinien kopać z chłopakami. W Lechu Dariusz Dudka i inni piłkarze bardzo chętnie tak ciągnęli do emerytury. U nas powinno być podobnie w przyszłości