Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14958
Stary 15.07.2021, 11:50
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś wróci jako asystent trenera : )
W 1 drużynie bym go nie widział, ale na bank ma już zapewnienie że w wislackiej akademii czekają na niego najmłodsze roczniki. Takich ludzi jak on to powinno być w akademii na pęczki. Fajnie że ostatnio dołączył Paweł Strąk.

Ewentualnie po reaktywacji rezerw w IV lidze Boguski powinien kopać z chłopakami. W Lechu Dariusz Dudka i inni piłkarze bardzo chętnie tak ciągnęli do emerytury. U nas powinno być podobnie w przyszłości
Odpowiedz cytując