Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Online
#
14955
15.07.2021, 07:21
PAWEŁ
napisał(a):
No przecież kopacze biegają, jeżdżą na dupach, nie odpuszczają i się starają wkładając serducho w każdy mecz. Na treningach to są najlepsi No ogólnie cuda na kiju, taki Messi to wedle Bogusia to mógłby Silvie tylko piłki podawać
tylko ten Niemiec wszystko s.......ił.
A nie czekaj
Zacytuj wypowiedż Boguskiego gdzie mówi że Silva jest lepszy od Messiego.Jedyne co się zgadza w twoim poście to to że "Niemiec wszystko s.......ił"
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal