Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14955
Stary 15.07.2021, 07:21
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
No przecież kopacze biegają, jeżdżą na dupach, nie odpuszczają i się starają wkładając serducho w każdy mecz. Na treningach to są najlepsi No ogólnie cuda na kiju, taki Messi to wedle Bogusia to mógłby Silvie tylko piłki podawać tylko ten Niemiec wszystko s.......ił.

A nie czekaj
Zacytuj wypowiedż Boguskiego gdzie mówi że Silva jest lepszy od Messiego.Jedyne co się zgadza w twoim poście to to że "Niemiec wszystko s.......ił"
Odpowiedz cytując