|
Tracimy bardzo dużo goli ze słabymi drużynami, początek ligi coraz bliżej. Oby trener to ogarnął.
Ze skrótu wynika że stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, niektóre były świetne, ale też dawaliśmy się kontrować jak dzieci i krycie przy SFG leżało.
Czyli w sumie to samo co zawsze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.07.2021 o godz. 22:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|