KOALIK napisał(a):

To tylko potwierdza tezę, że Hyballa przeszkadzał różnej maści leserom i treningowym symulantom, którzy za kilkadziesiąt tys. zł miesięcznie chcieliby jedynie grać w dziadka na treningu i nic więcej.
Miejsca w ligowej tabeli o tym przekonują.
A Pogoń czy Raków wcale lepszych składów nie mają, ale tam jest większe zaangażowanie.
|
No przecież kopacze biegają, jeżdżą na dupach, nie odpuszczają i się starają wkładając serducho w każdy mecz. Na treningach to są najlepsi No ogólnie cuda na kiju, taki Messi to wedle Bogusia to mógłby Silvie tylko piłki podawać

tylko ten Niemiec wszystko s.......ił.
A nie czekaj
