Merkury napisał(a):

|
Tak oglądając nasze sparingi przed nadchodzącym sezonem mam deja vu sprzed roku. Właściwie to na ten moment nie ma napastnika z prawdziwego zdarzenia, gra defensywna kuleje, gramy zbyt wolno w linii pomocy także nowy trener a stare bolączki.
|
Rozumiem że kolega dzisiaj siedział w Arłamowie?