Uważam, że nie przystoi drużynie z eklapy przegrywać z I ligą. Chociąz z drugiej strony od dwóch sezonów staramy się dołączyć do I ligi
Mimo wszystko myślę, że nie ma co panikować bo to tylko sparing. Jesteśmy po kolejnej rewolucji kadrowej więc pewnie trzeba czasu na zgranie itd.
Oczywiście martwi ilość straconych goli we wszystkich sparingach oraz braki w ataku.
Tak czy inaczej liga zweryfikuje.
Do przodu mości panowie i panie!
