|
Ciężko ocenić sparing bez transmisji, ale skuteczność do poprawy. Wynik jak wynik, ostatnie co jest na dzisiaj ważne
Cieszy, że Starzyński chyba wygrywa walkę o skład. Kolejny mecz z golem. A co by nie mówić, konkurencję do składu ma w końcu konkretną.
Hugi testowany jako napastnik, więc już się można domyślać kto wyjdzie w przypadku niedyspozycji Klimenta.
Ciekawe czy zmiana Chuki po 35 minutach była suszarka za grę..
|