wściekłe pięści węża napisał(a):

|
Piotrek Starzyński za pół roku kończy 18 lat. Wydaje mi się, że dobrze by było już teraz z nim negocjować nowy kontrakt.
|
On i Gruszkowski to powinny byc priorytety dla klubu, natomiast niech chlopaki jeszcze trochę zasłużą na nowe kontakty
Póki co Starzyński ma.do czerwca 2023, Gruszkowski do czerwca 2022 + 1 , więc myślę że jeśli najbliższą runda będzie udana to klub powinien negocjować nowe kontrakty.