Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87968
Stary 13.07.2021, 07:48
R33 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego tak twierdzisz? Przecież MP było zdobyte na 3 kolejki przed końcem (choć to bardziej słabość ligi pomogła) i to głównie transfery zimowe napędzały drużynę.


Wątpię też, że miałaby być rewolucja po utracie punktów, zwłaszcza, że to był moment gdzie zaczęły przychodzić zwycięstwa, przed tym meczem graliśmy z 3-ema ówcześnie mocnymi rywalami + derby. Derby wygrane rzutem na taśmę jednak derby to derby, duży minus to wysoka porażka w Poznaniu no ale już u siebie 2 efektowne zwycięstwa.
W moim odczuciu w tym meczu, to wyszarpane zwycięstwo napędziło mentalnie tę drużynę. Oczywiście derby były jeszcze ważniejsze, ale pamiętam, że jak Kirm strzelił tego gola to pomyślałem sobie, że mamy to mistrzostwo.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując