R33 napisał(a):

Dlaczego tak twierdzisz? Przecież MP było zdobyte na 3 kolejki przed końcem (choć to bardziej słabość ligi pomogła) i to głównie transfery zimowe napędzały drużynę.
Wątpię też, że miałaby być rewolucja po utracie punktów, zwłaszcza, że to był moment gdzie zaczęły przychodzić zwycięstwa, przed tym meczem graliśmy z 3-ema ówcześnie mocnymi rywalami + derby. Derby wygrane rzutem na taśmę jednak derby to derby, duży minus to wysoka porażka w Poznaniu no ale już u siebie 2 efektowne zwycięstwa.
|
W moim odczuciu w tym meczu, to wyszarpane zwycięstwo napędziło mentalnie tę drużynę. Oczywiście derby były jeszcze ważniejsze, ale pamiętam, że jak Kirm strzelił tego gola to pomyślałem sobie, że mamy to mistrzostwo.