Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87966
Stary 12.07.2021, 13:48
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Messi akurat jest wolnym piłkarzem, więc czemu nie?
Może faktycznie by się ten Messi w Wiśle sprawdził, ale wolny nie jest
https://www.transfermarkt.pl/bruno-m...spieler/393581
Odpowiedz cytując