Z jednej strony wymiana połowy drużyny, z drugiej wszystkie dotychczasowe transfery zamknęliśmy przed zgrupowaniem, 3 tygodnie przed ligą. Oczywiście ktoś pewnie jeszcze dojdzie ale należą się duże oklaski dla pionu sportowego...
Pamiętamy jak nie raz i nie dwa nowe nabytki wchodziły do gry wprost z samolot, co najczęściej kiepsko się konczylo
Co jednak ciekawe w pierwszym składzie:
Bramkarz - (na razie) constans
Obrona - 1 zmiana (Hanousek)
Pomoc 1 zmiana (El Mahdioui) + ew. Hugi/Skvarka, choć zakładam że Starzyński, Savic/Kuba mogą wyjść w 1 składzie.
Atak - 1 zmiana
Wiec jeśli nasz 1 skład wyjdzie z 3-5, zmianami to i tak nie będzie to na start wielka rewolucja.
PS. Pomimo że Gula ma duży kredyt zaufania to nie wiem czy sam chciałby zaczynać pracę od 3 porażek w tym 2 u siebie
