Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14948
Stary 12.07.2021, 09:21
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jeśli masz to w dupie to po hooj o tym non stop piszesz?
Prezes trzyma stronę Hyballi?No ciekawe dlaczego?Może dlatego żeby nie wyjść na kompletnego idiotę który zignorował to co wydarzyło się w Wiśle wiosną.O ile przed pracą u nas o niemcu pisano że ma trudny charakter o tyle po epizodzie w Polsce jest multum artykułów że to po prostu pojeb.Więc co ma prezes powiedzieć?Tak wiedziałem że to psychol ale myślałem że duńskie powietrze mu będzie służyć?
I to nie jest tak że było tylko żle.Owszem były pozytywne aspekty jego zatrudnienia na początku jego pracy.Problem w tym że było ich tak niewiele że teraz można oceniać runde wiosenną jako czas stracony
A może to artykuł z brukowca, w którym piszą o dwugłowych krowach i owcach zabójcach?
Odpowiedz cytując