Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87961
Stary 12.07.2021, 09:07
Niektórzy to chyba potrzebują lodu na rozgrzane głowy Tak tylko przypominam jakby ktoś zapomniał, że wymieniliśmy w jednym okienku niemalże pół zespołu, od nowego sezonu będzie u nas w składzie co najmniej 6 nowych zawodników! Większość z nich ma potencjał na to by być wiodącymi postaciami zespołu. Duża teraz rola Guli, żeby ich odpowiednio zgrać. Ja nie oczekuję niewiadomo czego od pierwszych kolejek, wręcz przeciwnie może się zdarzyć tak, że w pierwszych 3 meczach nawet pkt nie zdobędziemy! Także weźcie się opanujcie i przestańcie snuć plany na podbój ligi Ja będę mega zaskoczony jak wszystko zatrybi od razu i będziemy w czubie tabeli
Odpowiedz cytując