Karherop napisał(a):

|
Niemniej zapłaciliśmy Lechowi za Lisa coś koło 500 tys złotych i wypadałoby za niego coś dostać przy transferze.
|
Dostaliśmy - bardzo wyraźny wkład do naszej ogólnej liczby punktowej w ubiegłym sezonie i utrzymanie (czyli kolejny sezon będziemy czerpali dobre pieniądze chociażby z praw do transmisji).
