Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7186
Stary 12.07.2021, 08:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niemniej zapłaciliśmy Lechowi za Lisa coś koło 500 tys złotych i wypadałoby za niego coś dostać przy transferze.
Dostaliśmy - bardzo wyraźny wkład do naszej ogólnej liczby punktowej w ubiegłym sezonie i utrzymanie (czyli kolejny sezon będziemy czerpali dobre pieniądze chociażby z praw do transmisji).
Odpowiedz cytując